Fotowoltaika Bobolice

Sporządzimy dla Ciebie specjalny zarys instalacji fotowoltaicznej, która spełni Twoje zapotrzebowanie na energię elektryczną. Zapewnimy także pośrednictwo i wsparcie w zakresie refinansowania. Ulokujemy instalację fotowoltaiczną prawidłowo oraz wygodnie, aby nie wadziła w powszechnym użytkowaniu.

Współcześnie fotowoltaika to jeden z błyskawicznie rozwijających się rynków w kraju. Widzimy coraz więcej paneli słonecznych na prywatnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na dobre na gospodarstwach wiejskich także budynkach firm. Fotowoltaika to lokata w kolejne lata. Produkując swój prąd, oszczędzasz pieniądze na energii elektrycznej, także przyczyniasz się do ochrony naszej planety, produkując w pełni ekologiczny prąd.

Inwestycja

Wiemy, że kompletna instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją, dlatego nasze rozwiązania objęte są gwarancją. Serwisujemy także instalacje po okresie gwarancyjnym.

Przeglądy

Na pragnienie klienta realizujemy przeglądy instalacji fotowoltaicznych, również tych które nie wykonaliśmy, jak i tych dokonanych przez inną firmę

Serwis

Mamy wykwalifikowanych specjalistów, zajmujących się serwisem urządzeń zamontowanych przez naszą firmę oraz przez drugie firmy!

Doradzamy

Nasi ludzie poprawnie doradzą Ci w branży fotowoltaiki, pomp ciepła czy mat grzewczych. Mamy należne kompetencje i wiedzę do tego, aby każda nasz realizacja satysfakcjonowała naszego nabywcy.

Pomoc w uzyskaniu dotacji.

Pomagamy w złożeniu wniosków o dofinansowanie z programu „Mój Prąd” czy „Czyste Powietrze” – Sprawdź zakładkę DOTACJĘ.

Finansowanie

W ramach współpracy pomagamy w uzyskaniu kredytu na zastosowanie odnawialnych źródeł energii w Twoim domu.

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła Bobolice.

Współcześnie fotowoltaika a także pompy ciepła to jeden z najszybciej rozwijających się sektorów w kraju. Widzimy coraz więcej paneli słonecznych na prywatnych domach, a panele fotowoltaiczne zostały, już na dobre w gospodarstwach gospodarskich oraz budynkach zakładowych. Fotowoltaika to lokata w przyszłość. Wytwarzając swój prąd, oszczędzasz pieniądze na energii elektrycznej, też przyczyniasz się do ochrony naszej planety, produkując w pełni ekologiczny prąd.

Świat OZE to przede wszystkim specjalistyczny i idealny montaż naszych zestawów fotowoltaicznych i pomp ciepła.
Nasi specjaliści są wyśmienicie przeszkoleni, oraz posiadają wieloletnie doświadczenie w instalacjach. Nasze instalacje fotowoltaiczne realizujemy oraz montujemy je bezpiecznie dla Twojego domu także domowników.