Fotowoltaika Chełmno

Sporządzimy dla Ciebie indywidualny plan instalacji fotowoltaicznej, która zadowoli Twoje żądanie na energię elektryczną. Zapewnimy także pośrednictwo i wsparcie w zakresie finansowania. Ulokujemy instalację fotowoltaiczną fachowo oraz wygodnie, aby nie wadziła w codziennym korzystaniu.

Obecnie fotowoltaika to jeden z błyskawicznie rozwijających się sektorów w kraju. Widzimy jeszcze więcej paneli słonecznych na prywatnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na dobre na gospodarstwach rolnych także budynkach służbowych. Fotowoltaika to lokata w kolejne lata. Produkując własny prąd, odkładasz pieniądze na energii elektrycznej, oraz przyczyniasz się do ochrony naszej ziemie, wytwarzając w pełni ekologiczny prąd.

Inwestycja

Wiemy, że całkowita instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją, dlatego nasze rozwiązania objęte są gwarancją. Serwisujemy również instalacje po okresie gwarancyjnym.

Przeglądy

Na oczekiwanie klienta wykonujemy przeglądy instalacji fotowoltaicznych, również tych które nie wykonaliśmy, jak i tych stworzonych przez inną firmę

Serwis

Posiadamy wykwalifikowanych fachowców, zajmujących się serwisem urządzeń zamontowanych przez naszą firmę także przez pozostałe firmy!

Doradzamy

Nasi pracownicy poprawnie doradzą Ci w sferze fotowoltaiki, pomp ciepła czy mat grzewczych. Mamy właściwe kompetencje i znajomość do tego, aby każda nasz realizacja cieszyła naszego klienta.

Pomoc w uzyskaniu dotacji.

Odciążamy w złożeniu wniosków o dofinansowanie z programu „Mój Prąd” czy „Czyste Powietrze” – Sprawdź zakładkę DOTACJĘ.

Finansowanie

W ramach współpracy pomagamy w uzyskaniu kredytu na zastosowanie odnawialnych źródeł energii w Twoim domu.

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła Chełmno.

Współcześnie fotowoltaika oraz pompy ciepła to jeden z pospiesznie rozwijających się sektorów w kraju. Widzimy coraz więcej paneli słonecznych na rodzinnych domach, a panele fotowoltaiczne zostały, już na stałe w gospodarstwach wiejskich również budynkach firmowych. Fotowoltaika to inwestycja w przyszłość. Wytwarzając swój prąd, odkładasz gotówkę na prądzie, oraz przyczyniasz się do protekcji naszej planety, wytwarzając w pełni ekologiczne zasilanie.

Świat OZE to przede wszystkim profesjonalny i nienaganny montaż naszych zestawów fotowoltaicznych i pomp ciepła.
Nasi specjaliści są znakomicie przeszkoleni, oraz dysponują wieloletnie doświadczenie w montażu. Nasze instalacje fotowoltaiczne realizujemy oraz montujemy je bezpiecznie dla Twojego domu oraz domowników.