Fotowoltaika Drezdenko

Wypracujemy dla Ciebie indywidualny plan instalacji fotowoltaicznej, która spełni Twoje żądanie na prąd elektryczny. Zagwarantujemy także doradztwo i wsparcie w zakresie finansowania. Umieścimy instalację fotowoltaiczną fachowo oraz komfortowo, aby nie przeszkadzała w powszechnym użytkowaniu.

Aktualnie fotowoltaika to jeden z błyskawicznie rozwijających się rynków w Polsce. Widzimy jeszcze więcej paneli słonecznych na rodzinnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na dobre na gospodarstwach rolniczych też budynkach firmowych. Fotowoltaika to lokata w kolejne lata. Produkując swój prąd, oszczędzasz pieniądze na energii elektrycznej, też przyczyniasz się do ochrony naszej ziemie, produkując w pełni ekologiczny prąd.

Inwestycja

Wiemy, że całkowita instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją, stąd nasze rozwiązania objęte są gwarancją. Serwisujemy również instalacje po okresie gwarancyjnym.

Przeglądy

Na życzenie klienta wykonujemy przeglądy instalacji fotowoltaicznych, zarówno tych które nie wykonaliśmy, jak i tych dokonanych przez inną firmę

Serwis

Mamy wykwalifikowanych specjalistów, zajmujących się serwisem urządzeń zamontowanych przez naszą firmę także przez inne firmy!

Doradzamy

Nasi zatrudnieni słusznie doradzą Ci w dziedzinie fotowoltaiki, pomp ciepła czy mat grzewczych. Posiadamy właściwe kompetencje i kwalifikację do tego, aby każda nasz realizacja satysfakcjonowała naszego użytkownika.

Pomoc w uzyskaniu dotacji.

Pomagamy w złożeniu wniosków o dofinansowanie z programu „Mój Prąd” czy „Czyste Powietrze” – Sprawdź zakładkę DOTACJĘ.

Finansowanie

W ramach współpracy pomagamy w uzyskaniu kredytu na zastosowanie odnawialnych źródeł energii w Twoim domu.

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła Drezdenko.

Aktualnie fotowoltaika oraz pompy ciepła to jeden z najszybciej rozwijających się sektorów w Polsce. Widzimy jeszcze więcej paneli słonecznych na własnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na dobre w gospodarstwach rolnych również budynkach zakładowych. Fotowoltaika to lokata w przyszłość. Wytwarzając swój prąd, chronisz pieniądze na prądzie, też przyczyniasz się do ochrony naszej planety, produkując w pełni ekologiczne zasilanie.

Świat OZE to głównie umiejętny i doskonały montaż naszych zestawów fotowoltaicznych i pomp ciepła.
Nasi pracownicy są doskonale przeszkoleni, oraz przedstawiają wieloletnie doświadczenie w instalacjach. Nasze instalacje fotowoltaiczne wykonujemy oraz montujemy je bezpiecznie dla Twojego domu i domowników.