Fotowoltaika Gniezno

Zrobimy dla Ciebie specjalny projekt instalacji fotowoltaicznej, która spełni Twoje zapotrzebowanie na energię elektryczną. Potwierdzimy także doradztwo i wsparcie w zakresie refinansowania. Ulokujemy instalację fotowoltaiczną fachowo oraz komfortowo, aby nie wadziła w codziennym korzystaniu.

Obecnie fotowoltaika to jeden z błyskawicznie rozwijających się sektorów w kraju. Widzimy coraz więcej paneli słonecznych na rodzinnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na dobre na gospodarstwach wiejskich także budynkach firm. Fotowoltaika to lokata w kolejne lata. Wytwarzając swój prąd, odkładasz pieniądze na energii elektrycznej, także przyczyniasz się do protekcji naszej planety, wytwarzając w pełni ekologiczny prąd.

Inwestycja

Wiemy, że kompletna instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją, dlatego nasze rozwiązania objęte są gwarancją. Serwisujemy także instalacje po czasie gwarancyjnym.

Przeglądy

Na zalecenie klienta wykonujemy przeglądy instalacji fotowoltaicznych, zarówno tych które nie wykonaliśmy, jak i tych wykonanych przez inną firmę

Serwis

Posiadamy wykwalifikowanych specjalistów, zajmujących się serwisem urządzeń zamontowanych przez naszą firmę oraz przez drugie firmy!

Doradzamy

Nasi zatrudnieni właściwie doradzą Ci w sferze fotowoltaiki, pomp ciepła czy mat grzewczych. Mamy należne kompetencje i wiedzę do tego, aby każda nasz realizacja cieszyła naszego kontrahenta.

Pomoc w uzyskaniu dotacji.

Odciążamy w złożeniu wniosków o dofinansowanie z programu „Mój Prąd” czy „Czyste Powietrze” – Sprawdź zakładkę DOTACJĘ.

Finansowanie

W ramach współpracy pomagamy w uzyskaniu kredytu na zastosowanie odnawialnych źródeł energii w Twoim domu.

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła Gniezno.

Aktualnie fotowoltaika a także pompy ciepła to jeden z pospiesznie rozwijających się sektorów w kraju. Widzimy jeszcze więcej paneli słonecznych na prywatnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na po wsze czasy w gospodarstwach rolniczych również budynkach firmowych. Fotowoltaika to lokata w przyszłość. Wytwarzając własny prąd, oszczędzasz gotówkę na prądzie, też przyczyniasz się do ochrony naszej planety, wytwarzając w pełni ekologiczny prąd.

Świat OZE to przede wszystkim umiejętny i idealny montaż naszych zestawów fotowoltaicznych i pomp ciepła.
Nasi pracownicy są znakomicie przeszkoleni, oraz mają wieloletnie doświadczenie w montażu. Nasze instalacje fotowoltaiczne wykonujemy oraz montujemy je bezpiecznie dla Twojego domu również jego mieszkańców.