Fotowoltaika Gołańcz

Zrobimy dla Ciebie specjalny zarys instalacji fotowoltaicznej, która spełni Twoje zapotrzebowanie na prąd elektryczny. Potwierdzimy także doradztwo i wsparcie w zakresie refinansowania. Ulokujemy instalację fotowoltaiczną fachowo oraz komfortowo, aby nie przeszkadzała w codziennym użytkowaniu.

Obecnie fotowoltaika to jeden z najszybciej rozwijających się rynków w kraju. Widzimy jeszcze więcej paneli słonecznych na własnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na dobre na gospodarstwach uprawnych też budynkach zakładowych. Fotowoltaika to lokata w przyszłość. Wytwarzając osobisty prąd, chronisz pieniądze na energii elektrycznej, oraz przyczyniasz się do ochrony naszej planety, produkując w pełni ekologiczny prąd.

Inwestycja

Wiemy, że kompletna instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją, toteż nasze rozwiązania objęte są gwarancją. Serwisujemy także instalacje po czasie gwarancyjnym.

Przeglądy

Na zalecenie klienta wykonujemy przeglądy instalacji fotowoltaicznych, zarówno tych które nie wykonaliśmy, jak i tych dokonanych przez inną firmę

Serwis

Mamy wykwalifikowanych specjalistów, zajmujących się serwisem urządzeń zamontowanych przez naszą firmę oraz przez pozostałe firmy!

Doradzamy

Nasi zatrudnieni prawidłowo doradzą Ci w branży fotowoltaiki, pomp ciepła czy mat grzewczych. Posiadamy odpowiednie kompetencje i wiedzę do tego, aby każda nasz realizacja satysfakcjonowała naszego użytkownika.

Pomoc w uzyskaniu dotacji.

Pomagamy w złożeniu wniosków o dofinansowanie z programu „Mój Prąd” czy „Czyste Powietrze” – Sprawdź zakładkę DOTACJĘ.

Finansowanie

W ramach współpracy pomagamy w uzyskaniu kredytu na zastosowanie odnawialnych źródeł energii w Twoim domu.

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła Gołańcz.

Współcześnie fotowoltaika oraz pompy ciepła to jeden z błyskawicznie rozwijających się sektorów w Polsce. Widzimy jeszcze więcej paneli słonecznych na prywatnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na po wsze czasy w gospodarstwach rolniczych również budynkach firmowych. Fotowoltaika to inwestycja w przyszłość. Wytwarzając swój prąd, chronisz pieniądze na prądzie, też przyczyniasz się do protekcji naszej ziemie, wytwarzając w pełni ekologiczne zasilanie.

Świat OZE to przede wszystkim zawodowy i kapitalny montaż naszych zestawów fotowoltaicznych i pomp ciepła.
Nasi specjaliści są wyśmienicie wyszkoleni, oraz posiadają wieloletnie doświadczenie w montażu. Nasze instalacje fotowoltaiczne realizujemy oraz montujemy je bezpiecznie dla Twojego domu oraz domowników.