Fotowoltaika Jastrowie

Sporządzimy dla Ciebie indywidualny projekt instalacji fotowoltaicznej, która spełni Twoje żądanie na prąd elektryczny. Zagwarantujemy także pośrednictwo i wsparcie w zakresie refinansowania. Ulokujemy instalację fotowoltaiczną fachowo oraz komfortowo, aby nie przeszkadzała w codziennym korzystaniu.

Współcześnie fotowoltaika to jeden z najszybciej rozwijających się rynków w Polsce. Widzimy coraz więcej paneli słonecznych na rodzinnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na dobre na gospodarstwach uprawnych też budynkach zakładowych. Fotowoltaika to lokata w kolejne lata. Produkując swój prąd, chronisz pieniądze na energii elektrycznej, także przyczyniasz się do protekcji naszej ziemie, wytwarzając w pełni ekologiczny prąd.

Inwestycja

Wiemy, że pełna instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją, dlatego nasze rozwiązania objęte są gwarancją. Serwisujemy także instalacje po etapie gwarancyjnym.

Przeglądy

Na zalecenie klienta realizujemy przeglądy instalacji fotowoltaicznych, również tych które nie wykonaliśmy, jak i tych zrealizowanych przez inną firmę

Serwis

Posiadamy wykwalifikowanych specjalistów, zajmujących się serwisem urządzeń zamontowanych przez naszą firmę także przez drugie firmy!

Doradzamy

Nasi ludzie słusznie doradzą Ci w sferze fotowoltaiki, pomp ciepła czy mat grzewczych. Posiadamy właściwe kompetencje i wiedzę do tego, aby każda nasz realizacja cieszyła naszego klienta.

Pomoc w uzyskaniu dotacji.

Odciążamy w złożeniu wniosków o dofinansowanie z programu „Mój Prąd” czy „Czyste Powietrze” – Sprawdź zakładkę DOTACJĘ.

Finansowanie

W ramach współpracy pomagamy w uzyskaniu kredytu na zastosowanie odnawialnych źródeł energii w Twoim domu.

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła Jastrowie.

Współcześnie fotowoltaika oraz pompy ciepła to jeden z pospiesznie rozrastajacych się sektorów w kraju. Widzimy coraz więcej paneli słonecznych na rodzinnych domach, a panele fotowoltaiczne zostały, już na stałe w gospodarstwach wiejskich też budynkach firm. Fotowoltaika to lokata w kolejne lata. Produkując swój prąd, oszczędzasz pieniądze na energii elektrycznej, też przyczyniasz się do ochrony naszej ziemie, wytwarzając w pełni eko energię.

Świat OZE to przede wszystkim profesjonalny i nienaganny montaż naszych zestawów fotowoltaicznych i pomp ciepła.
Nasi pracownicy są znakomicie wyszkoleni, oraz dysponują wieloletnie doświadczenie w instalacjach. Nasze instalacje fotowoltaiczne wykonujemy oraz montujemy je bezpiecznie dla Twojego domu także jego mieszkańców.