Fotowoltaika Kalisz Pomorski

Sporządzimy dla Ciebie specjalny plan instalacji fotowoltaicznej, która spełni Twoje żądanie na energię elektryczną. Potwierdzimy także pośrednictwo i wsparcie w zakresie finansowania. Ulokujemy instalację fotowoltaiczną profesjonalnie oraz komfortowo, aby nie utrudniała w powszednim korzystaniu.

Aktualnie fotowoltaika to jeden z błyskawicznie rozwijających się sektorów w Polsce. Widzimy coraz więcej paneli słonecznych na prywatnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na dobre na gospodarstwach uprawnych oraz budynkach firm. Fotowoltaika to inwestycja w przyszłość. Produkując osobisty prąd, oszczędzasz pieniądze na energii elektrycznej, także przyczyniasz się do protekcji naszej planety, wytwarzając w pełni ekologiczny prąd.

Inwestycja

Wiemy, że pełna instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją, toteż nasze rozwiązania objęte są gwarancją. Serwisujemy również instalacje po etapie gwarancyjnym.

Przeglądy

Na życzenie klienta wykonujemy przeglądy instalacji fotowoltaicznych, zarówno tych które nie wykonaliśmy, jak i tych dokonanych przez inną firmę

Serwis

Mamy wykwalifikowanych profesjonalistów, zajmujących się serwisem urządzeń zamontowanych przez naszą firmę również przez pozostałe firmy!

Doradzamy

Nasi ludzie stosownie doradzą Ci w branży fotowoltaiki, pomp ciepła czy mat grzewczych. Posiadamy odpowiednie kompetencje i kwalifikację do tego, aby każda nasz realizacja cieszyła naszego użytkownika.

Pomoc w uzyskaniu dotacji.

Pomagamy w złożeniu wniosków o dofinansowanie z programu „Mój Prąd” czy „Czyste Powietrze” – Sprawdź zakładkę DOTACJĘ.

Finansowanie

W ramach współpracy pomagamy w uzyskaniu kredytu na zastosowanie odnawialnych źródeł energii w Twoim domu.

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła Kalisz Pomorski.

Aktualnie fotowoltaika i pompy ciepła to jeden z najszybciej rozwijających się sektorów w Polsce. Widzimy coraz więcej paneli słonecznych na własnych domach, a panele fotowoltaiczne zostały, już na stałe w gospodarstwach uprawnych też budynkach firmowych. Fotowoltaika to inwestycja w przyszłość. Wytwarzając swój prąd, odkładasz gotówkę na prądzie, oraz przyczyniasz się do ochrony naszej planety, produkując w pełni ekologiczne zasilanie.

Świat OZE to przede wszystkim umiejętny i nienaganny montaż naszych zestawów fotowoltaicznych i pomp ciepła.
Nasi specjaliści są znakomicie wyszkoleni, oraz posiadają wieloletnie doświadczenie w montażu. Nasze instalacje fotowoltaiczne realizujemy oraz montujemy je bezpiecznie dla Twojego domu i jego mieszkańców.