Fotowoltaika Kcynia

Wypracujemy dla Ciebie osobisty projekt instalacji fotowoltaicznej, która zaspokoi Twoje żądanie na energię elektryczną. Potwierdzimy także doradztwo i wsparcie w zakresie finansowania. Zamontujemy instalację fotowoltaiczną kompetentnie oraz komfortowo, aby nie wadziła w powszechnym użytkowaniu.

Aktualnie fotowoltaika to jeden z pospiesznie rozwijających się rynków w kraju. Widzimy jeszcze więcej paneli słonecznych na rodzinnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na dobre na gospodarstwach wiejskich też budynkach zakładowych. Fotowoltaika to inwestycja w kolejne lata. Produkując swój prąd, oszczędzasz pieniądze na energii elektrycznej, także przyczyniasz się do ochrony naszej ziemie, wytwarzając w pełni ekologiczny prąd.

Inwestycja

Wiemy, że całkowita instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją, stąd nasze rozwiązania objęte są gwarancją. Serwisujemy również instalacje po czasie gwarancyjnym.

Przeglądy

Na życzenie klienta prowadzimy przeglądy instalacji fotowoltaicznych, również tych które nie wykonaliśmy, jak i tych utworzonych przez inną firmę

Serwis

Posiadamy wykwalifikowanych profesjonalistów, zajmujących się serwisem urządzeń zamontowanych przez naszą firmę również przez pozostałe firmy!

Doradzamy

Nasi zatrudnieni prawidłowo doradzą Ci w dziedzinie fotowoltaiki, pomp ciepła czy mat grzewczych. Posiadamy właściwe kompetencje i znajomość do tego, aby każda nasz realizacja satysfakcjonowała naszego nabywcy.

Pomoc w uzyskaniu dotacji.

Pomagamy w złożeniu wniosków o dofinansowanie z programu „Mój Prąd” czy „Czyste Powietrze” – Sprawdź zakładkę DOTACJĘ.

Finansowanie

W ramach współpracy pomagamy w uzyskaniu kredytu na zastosowanie odnawialnych źródeł energii w Twoim domu.

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła Kcynia.

Obecnie fotowoltaika i pompy ciepła to jeden z najszybciej rozwijających się rynków w kraju. Widzimy jeszcze więcej paneli słonecznych na rodzinnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na dobre w gospodarstwach gospodarskich też budynkach firmowych. Fotowoltaika to lokata w kolejne lata. Wytwarzając osobisty prąd, odkładasz gotówkę na prądzie, także przyczyniasz się do protekcji naszej planety, produkując w pełni ekologiczny prąd.

Świat OZE to głównie umiejętny i doskonały montaż naszych zestawów fotowoltaicznych i pomp ciepła.
Nasi pracownicy są perfekcyjnie wyszkoleni, oraz dysponują wieloletnie doświadczenie w instalacjach. Nasze instalacje fotowoltaiczne wykonujemy oraz montujemy je bezpiecznie dla Twojego domu również domowników.