Fotowoltaika Koronowo

Zrobimy dla Ciebie specjalny zarys instalacji fotowoltaicznej, która spełni Twoje żądanie na energię elektryczną. Zagwarantujemy także pośrednictwo i wsparcie w zakresie finansowania. Zamontujemy instalację fotowoltaiczną prawidłowo oraz komfortowo, aby nie przeszkadzała w powszechnym korzystaniu.

Współcześnie fotowoltaika to jeden z błyskawicznie rozwijających się rynków w Polsce. Widzimy jeszcze więcej paneli słonecznych na prywatnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na dobre na gospodarstwach gospodarskich też budynkach zakładowych. Fotowoltaika to inwestycja w przyszłość. Produkując własny prąd, odkładasz pieniądze na energii elektrycznej, oraz przyczyniasz się do protekcji naszej ziemie, wytwarzając w pełni ekologiczny prąd.

Inwestycja

Wiemy, że kompletna instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją, stąd nasze rozwiązania objęte są gwarancją. Serwisujemy także instalacje po etapie gwarancyjnym.

Przeglądy

Na życzenie klienta prowadzimy przeglądy instalacji fotowoltaicznych, również tych które nie wykonaliśmy, jak i tych zrealizowanych przez inną firmę

Serwis

Posiadamy wykwalifikowanych profesjonalistów, zajmujących się serwisem urządzeń zamontowanych przez naszą firmę także przez drugie firmy!

Doradzamy

Nasi pracownicy właściwie doradzą Ci w dziedzinie fotowoltaiki, pomp ciepła czy mat grzewczych. Mamy należne kompetencje i znajomość do tego, aby każda nasz realizacja cieszyła naszego kontrahenta.

Pomoc w uzyskaniu dotacji.

Odciążamy w złożeniu wniosków o dofinansowanie z programu „Mój Prąd” czy „Czyste Powietrze” – Sprawdź zakładkę DOTACJĘ.

Finansowanie

W ramach współpracy pomagamy w uzyskaniu kredytu na zastosowanie odnawialnych źródeł energii w Twoim domu.

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła Koronowo.

Współcześnie fotowoltaika oraz pompy ciepła to jeden z najszybciej rozrastajacych się sektorów w Polsce. Widzimy jeszcze więcej paneli słonecznych na własnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na dobre w gospodarstwach uprawnych oraz budynkach firm. Fotowoltaika to lokata w przyszłość. Wytwarzając własny prąd, oszczędzasz gotówkę na energii elektrycznej, także przyczyniasz się do protekcji naszej ziemie, produkując w pełni ekologiczne zasilanie.

Świat OZE to przede wszystkim kompetentny i idealny montaż naszych zestawów fotowoltaicznych i pomp ciepła.
Nasi specjaliści są wyśmienicie przeszkoleni, oraz dysponują wieloletnie doświadczenie w instalacjach. Nasze instalacje fotowoltaiczne wykonujemy oraz montujemy je bezpiecznie dla Twojego domu także jego mieszkańców.