Fotowoltaika Krajenka

Wypracujemy dla Ciebie specjalny plan instalacji fotowoltaicznej, która zaspokoi Twoje zapotrzebowanie na energię elektryczną. Potwierdzimy także doradztwo i wsparcie w zakresie finansowania. Zamontujemy instalację fotowoltaiczną fachowo oraz komfortowo, aby nie przeszkadzała w codziennym użytkowaniu.

Aktualnie fotowoltaika to jeden z pospiesznie rozwijających się sektorów w kraju. Widzimy coraz więcej paneli słonecznych na własnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na dobre na gospodarstwach uprawnych oraz budynkach firmowych. Fotowoltaika to inwestycja w kolejne lata. Wytwarzając osobisty prąd, oszczędzasz pieniądze na energii elektrycznej, także przyczyniasz się do protekcji naszej planety, produkując w pełni ekologiczny prąd.

Inwestycja

Wiemy, że cała instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją, toteż nasze rozwiązania objęte są gwarancją. Serwisujemy także instalacje po okresie gwarancyjnym.

Przeglądy

Na życzenie klienta prowadzimy przeglądy instalacji fotowoltaicznych, zarówno tych które nie wykonaliśmy, jak i tych zrealizowanych przez inną firmę

Serwis

Posiadamy wykwalifikowanych zawodowców, zajmujących się serwisem urządzeń zamontowanych przez naszą firmę również przez drugie firmy!

Doradzamy

Nasi ludzie prawidłowo doradzą Ci w dziedzinie fotowoltaiki, pomp ciepła czy mat grzewczych. Mamy właściwe kompetencje i wiedzę do tego, aby każda nasz realizacja cieszyła naszego nabywcę.

Pomoc w uzyskaniu dotacji.

Odciążamy w złożeniu wniosków o dofinansowanie z programu „Mój Prąd” czy „Czyste Powietrze” – Sprawdź zakładkę DOTACJĘ.

Finansowanie

W ramach współpracy pomagamy w uzyskaniu kredytu na zastosowanie odnawialnych źródeł energii w Twoim domu.

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła Krajenka.

Obecnie fotowoltaika a także pompy ciepła to jeden z pospiesznie rozwijających się sektorów w Polsce. Widzimy coraz więcej paneli słonecznych na prywatnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na stałe w gospodarstwach rolniczych też budynkach służbowych. Fotowoltaika to lokata w kolejne lata. Wytwarzając własny prąd, odkładasz gotówkę na prądzie, także przyczyniasz się do ochrony naszej ziemie, wytwarzając w pełni eko energię.

Świat OZE to przede wszystkim umiejętny i idealny montaż naszych zestawów fotowoltaicznych i pomp ciepła.
Nasi pracownicy są znakomicie przeszkoleni, oraz przedstawiają wieloletnie doświadczenie w montażu. Nasze instalacje fotowoltaiczne realizujemy oraz montujemy je bezpiecznie dla Twojego domu również domowników.