Fotowoltaika Krzyż Wielkopolski

Zrobimy dla Ciebie specjalny projekt instalacji fotowoltaicznej, która zaspokoi Twoje zapotrzebowanie na energię elektryczną. Zagwarantujemy także pośrednictwo i wsparcie w zakresie finansowania. Zamontujemy instalację fotowoltaiczną prawidłowo oraz wygodnie, aby nie wadziła w codziennym korzystaniu.

Współcześnie fotowoltaika to jeden z najszybciej rozwijających się rynków w Polsce. Widzimy jeszcze więcej paneli słonecznych na prywatnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na dobre na gospodarstwach wiejskich oraz budynkach zakładowych. Fotowoltaika to lokata w przyszłość. Produkując swój prąd, oszczędzasz pieniądze na energii elektrycznej, też przyczyniasz się do protekcji naszej planety, wytwarzając w pełni ekologiczny prąd.

Inwestycja

Wiemy, że cała instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją, toteż nasze rozwiązania objęte są gwarancją. Serwisujemy również instalacje po okresie gwarancyjnym.

Przeglądy

Na pragnienie klienta realizujemy przeglądy instalacji fotowoltaicznych, również tych które nie wykonaliśmy, jak i tych dokonanych przez inną firmę

Serwis

Posiadamy wykwalifikowanych profesjonalistów, zajmujących się serwisem urządzeń zamontowanych przez naszą firmę także przez inne firmy!

Doradzamy

Nasi pracownicy trafnie doradzą Ci w branży fotowoltaiki, pomp ciepła czy mat grzewczych. Mamy właściwe kompetencje i kwalifikację do tego, aby każda nasz realizacja cieszyła naszego użytkownika.

Pomoc w uzyskaniu dotacji.

Pomagamy w złożeniu wniosków o dofinansowanie z programu „Mój Prąd” czy „Czyste Powietrze” – Sprawdź zakładkę DOTACJĘ.

Finansowanie

W ramach współpracy pomagamy w uzyskaniu kredytu na zastosowanie odnawialnych źródeł energii w Twoim domu.

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła Krzyż Wielkopolski.

Współcześnie fotowoltaika a także pompy ciepła to jeden z najszybciej rozwijających się rynków w Polsce. Widzimy jeszcze więcej paneli słonecznych na własnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na stałe w gospodarstwach uprawnych oraz budynkach firmowych. Fotowoltaika to inwestycja w kolejne lata. Produkując swój prąd, oszczędzasz pieniądze na energii elektrycznej, też przyczyniasz się do protekcji naszej planety, produkując w pełni ekologiczne zasilanie.

Świat OZE to głównie specjalistyczny i idealny montaż naszych zestawów fotowoltaicznych i pomp ciepła.
Nasi specjaliści są wyśmienicie wyszkoleni, oraz posiadają wieloletnie doświadczenie w montażu. Nasze instalacje fotowoltaiczne realizujemy oraz montujemy je bezpiecznie dla Twojego domu także jego mieszkańców.