Fotowoltaika Kwidzyn

Sporządzimy dla Ciebie indywidualny plan instalacji fotowoltaicznej, która zaspokoi Twoje żądanie na prąd elektryczny. Zapewnimy także pośrednictwo i wsparcie w zakresie finansowania. Umieścimy instalację fotowoltaiczną fachowo oraz komfortowo, aby nie przeszkadzała w codziennym użytkowaniu.

Obecnie fotowoltaika to jeden z pospiesznie rozwijających się rynków w Polsce. Widzimy jeszcze więcej paneli słonecznych na prywatnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na dobre na gospodarstwach uprawnych też budynkach zakładowych. Fotowoltaika to inwestycja w przyszłość. Wytwarzając własny prąd, odkładasz pieniądze na energii elektrycznej, także przyczyniasz się do ochrony naszej planety, wytwarzając w pełni ekologiczny prąd.

Inwestycja

Wiemy, że pełna instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją, toteż nasze rozwiązania objęte są gwarancją. Serwisujemy również instalacje po okresie gwarancyjnym.

Przeglądy

Na zalecenie klienta wykonujemy przeglądy instalacji fotowoltaicznych, zarówno tych które nie wykonaliśmy, jak i tych wykonanych przez inną firmę

Serwis

Mamy wykwalifikowanych profesjonalistów, zajmujących się serwisem urządzeń zamontowanych przez naszą firmę także przez drugie firmy!

Doradzamy

Nasi ludzie trafnie doradzą Ci w sferze fotowoltaiki, pomp ciepła czy mat grzewczych. Posiadamy należne kompetencje i wiedzę do tego, aby każda nasz realizacja satysfakcjonowała naszego użytkownika.

Pomoc w uzyskaniu dotacji.

Odciążamy w złożeniu wniosków o dofinansowanie z programu „Mój Prąd” czy „Czyste Powietrze” – Sprawdź zakładkę DOTACJĘ.

Finansowanie

W ramach współpracy pomagamy w uzyskaniu kredytu na zastosowanie odnawialnych źródeł energii w Twoim domu.

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła Kwidzyn.

Aktualnie fotowoltaika oraz pompy ciepła to jeden z błyskawicznie rozrastajacych się sektorów w kraju. Widzimy jeszcze więcej paneli słonecznych na rodzinnych domach, a panele fotowoltaiczne zostały, już na dobre w gospodarstwach uprawnych również budynkach służbowych. Fotowoltaika to lokata w kolejne lata. Produkując swój prąd, oszczędzasz gotówkę na energii elektrycznej, też przyczyniasz się do protekcji naszej ziemie, produkując w pełni ekologiczne zasilanie.

Świat OZE to przede wszystkim umiejętny i wybitny montaż naszych zestawów fotowoltaicznych i pomp ciepła.
Nasi specjaliści są wyśmienicie wyszkoleni, oraz mają wieloletnie doświadczenie w montażu. Nasze instalacje fotowoltaiczne wykonujemy oraz montujemy je bezpiecznie dla Twojego domu oraz domowników.