Fotowoltaika Łobżenica

Przygotujemy dla Ciebie specjalny projekt instalacji fotowoltaicznej, która spełni Twoje żądanie na prąd elektryczny. Potwierdzimy także pośrednictwo i wsparcie w zakresie refinansowania. Zamontujemy instalację fotowoltaiczną fachowo oraz komfortowo, aby nie przeszkadzała w powszechnym użytkowaniu.

Aktualnie fotowoltaika to jeden z błyskawicznie rozwijających się sektorów w kraju. Widzimy jeszcze więcej paneli słonecznych na własnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na dobre na gospodarstwach rolnych również budynkach zakładowych. Fotowoltaika to lokata w kolejne lata. Wytwarzając swój prąd, chronisz pieniądze na energii elektrycznej, oraz przyczyniasz się do ochrony naszej ziemie, produkując w pełni ekologiczny prąd.

Inwestycja

Wiemy, że cała instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją, dlatego nasze rozwiązania objęte są gwarancją. Serwisujemy również instalacje po okresie gwarancyjnym.

Przeglądy

Na oczekiwanie klienta wykonujemy przeglądy instalacji fotowoltaicznych, również tych które nie wykonaliśmy, jak i tych zrealizowanych przez inną firmę

Serwis

Posiadamy wykwalifikowanych specjalistów, zajmujących się serwisem urządzeń zamontowanych przez naszą firmę oraz przez pozostałe firmy!

Doradzamy

Nasi ludzie właściwie doradzą Ci w branży fotowoltaiki, pomp ciepła czy mat grzewczych. Posiadamy należne kompetencje i kwalifikację do tego, aby każda nasz realizacja cieszyła naszego użytkownika.

Pomoc w uzyskaniu dotacji.

Odciążamy w złożeniu wniosków o dofinansowanie z programu „Mój Prąd” czy „Czyste Powietrze” – Sprawdź zakładkę DOTACJĘ.

Finansowanie

W ramach współpracy pomagamy w uzyskaniu kredytu na zastosowanie odnawialnych źródeł energii w Twoim domu.

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła Łobżenica.

Współcześnie fotowoltaika oraz pompy ciepła to jeden z błyskawicznie rozwijających się rynków w kraju. Widzimy jeszcze więcej paneli słonecznych na własnych domach, a panele fotowoltaiczne zostały, już na stałe w gospodarstwach rolniczych oraz budynkach firm. Fotowoltaika to inwestycja w kolejne lata. Wytwarzając swój prąd, odkładasz pieniądze na prądzie, oraz przyczyniasz się do protekcji naszej planety, wytwarzając w pełni ekologiczny prąd.

Świat OZE to przede wszystkim specjalistyczny i doskonały montaż naszych zestawów fotowoltaicznych i pomp ciepła.
Nasi specjaliści są perfekcyjnie wyszkoleni, oraz dysponują wieloletnie doświadczenie w montażu. Nasze instalacje fotowoltaiczne realizujemy oraz montujemy je bezpiecznie dla Twojego domu i domowników.