Fotowoltaika Mirosławiec

Wypracujemy dla Ciebie indywidualny zarys instalacji fotowoltaicznej, która zaspokoi Twoje żądanie na energię elektryczną. Zagwarantujemy także doradztwo i wsparcie w zakresie refinansowania. Zamontujemy instalację fotowoltaiczną prawidłowo oraz wygodnie, aby nie wadziła w powszechnym korzystaniu.

Obecnie fotowoltaika to jeden z błyskawicznie rozwijających się rynków w kraju. Widzimy jeszcze więcej paneli słonecznych na prywatnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na dobre na gospodarstwach rolniczych również budynkach służbowych. Fotowoltaika to lokata w przyszłość. Produkując swój prąd, oszczędzasz pieniądze na energii elektrycznej, także przyczyniasz się do protekcji naszej ziemie, produkując w pełni ekologiczny prąd.

Inwestycja

Wiemy, że całkowita instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją, toteż nasze rozwiązania objęte są gwarancją. Serwisujemy także instalacje po etapie gwarancyjnym.

Przeglądy

Na zalecenie klienta prowadzimy przeglądy instalacji fotowoltaicznych, również tych które nie wykonaliśmy, jak i tych dokonanych przez inną firmę

Serwis

Mamy wykwalifikowanych specjalistów, zajmujących się serwisem urządzeń zamontowanych przez naszą firmę oraz przez inne firmy!

Doradzamy

Nasi pracownicy poprawnie doradzą Ci w dziedzinie fotowoltaiki, pomp ciepła czy mat grzewczych. Mamy właściwe kompetencje i znajomość do tego, aby każda nasz realizacja cieszyła naszego nabywcę.

Pomoc w uzyskaniu dotacji.

Odciążamy w złożeniu wniosków o dofinansowanie z programu „Mój Prąd” czy „Czyste Powietrze” – Sprawdź zakładkę DOTACJĘ.

Finansowanie

W ramach współpracy pomagamy w uzyskaniu kredytu na zastosowanie odnawialnych źródeł energii w Twoim domu.

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła Mirosławiec.

Obecnie fotowoltaika i pompy ciepła to jeden z błyskawicznie rozwijających się rynków w kraju. Widzimy jeszcze więcej paneli słonecznych na własnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na dobre w gospodarstwach gospodarskich oraz budynkach służbowych. Fotowoltaika to inwestycja w przyszłość. Produkując swój prąd, odkładasz gotówkę na energii elektrycznej, także przyczyniasz się do ochrony naszej planety, wytwarzając w pełni ekologiczny prąd.

Świat OZE to głównie profesjonalny i doskonały montaż naszych zestawów fotowoltaicznych i pomp ciepła.
Nasi pracownicy są wyśmienicie wyszkoleni, oraz posiadają wieloletnie doświadczenie w instalacjach. Nasze instalacje fotowoltaiczne wykonujemy oraz montujemy je bezpiecznie dla Twojego domu również domowników.