Fotowoltaika Mrocza

Sporządzimy dla Ciebie osobisty plan instalacji fotowoltaicznej, która zadowoli Twoje żądanie na energię elektryczną. Zagwarantujemy także pośrednictwo i wsparcie w zakresie finansowania. Zamontujemy instalację fotowoltaiczną prawidłowo oraz komfortowo, aby nie utrudniała w codziennym użytkowaniu.

Aktualnie fotowoltaika to jeden z najszybciej rozwijających się sektorów w Polsce. Widzimy jeszcze więcej paneli słonecznych na rodzinnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na dobre na gospodarstwach gospodarskich oraz budynkach firmowych. Fotowoltaika to inwestycja w kolejne lata. Produkując osobisty prąd, odkładasz pieniądze na energii elektrycznej, także przyczyniasz się do ochrony naszej planety, produkując w pełni ekologiczny prąd.

Inwestycja

Wiemy, że cała instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją, toteż nasze rozwiązania objęte są gwarancją. Serwisujemy również instalacje po etapie gwarancyjnym.

Przeglądy

Na oczekiwanie klienta prowadzimy przeglądy instalacji fotowoltaicznych, zarówno tych które nie wykonaliśmy, jak i tych utworzonych przez inną firmę

Serwis

Posiadamy wykwalifikowanych specjalistów, zajmujących się serwisem urządzeń zamontowanych przez naszą firmę także przez inne firmy!

Doradzamy

Nasi ludzie właściwie doradzą Ci w sferze fotowoltaiki, pomp ciepła czy mat grzewczych. Posiadamy należne kompetencje i wiedzę do tego, aby każda nasz realizacja cieszyła naszego nabywcę.

Pomoc w uzyskaniu dotacji.

Pomagamy w złożeniu wniosków o dofinansowanie z programu „Mój Prąd” czy „Czyste Powietrze” – Sprawdź zakładkę DOTACJĘ.

Finansowanie

W ramach współpracy pomagamy w uzyskaniu kredytu na zastosowanie odnawialnych źródeł energii w Twoim domu.

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła Mrocza.

Aktualnie fotowoltaika a także pompy ciepła to jeden z błyskawicznie rozrastajacych się rynków w Polsce. Widzimy jeszcze więcej paneli słonecznych na rodzinnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na dobre w gospodarstwach wiejskich oraz budynkach firm. Fotowoltaika to lokata w przyszłość. Produkując swój prąd, chronisz pieniądze na energii elektrycznej, też przyczyniasz się do protekcji naszej ziemie, produkując w pełni ekologiczny prąd.

Świat OZE to głównie zawodowy i wybitny montaż naszych zestawów fotowoltaicznych i pomp ciepła.
Nasi pracownicy są doskonale wyszkoleni, oraz posiadają wieloletnie doświadczenie w montażu. Nasze instalacje fotowoltaiczne realizujemy oraz montujemy je bezpiecznie dla Twojego domu i domowników.