Fotowoltaika Rogowo

Przygotujemy dla Ciebie specjalny projekt instalacji fotowoltaicznej, która spełni Twoje zapotrzebowanie na prąd elektryczny. Zagwarantujemy także pośrednictwo i wsparcie w zakresie finansowania. Zamontujemy instalację fotowoltaiczną prawidłowo oraz wygodnie, aby nie przeszkadzała w codziennym użytkowaniu.

Obecnie fotowoltaika to jeden z najszybciej rozwijających się sektorów w kraju. Widzimy jeszcze więcej paneli słonecznych na prywatnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na dobre na gospodarstwach rolnych także budynkach służbowych. Fotowoltaika to inwestycja w przyszłość. Wytwarzając własny prąd, odkładasz pieniądze na energii elektrycznej, też przyczyniasz się do protekcji naszej ziemie, wytwarzając w pełni ekologiczny prąd.

Inwestycja

Wiemy, że całkowita instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją, stąd nasze rozwiązania objęte są gwarancją. Serwisujemy również instalacje po etapie gwarancyjnym.

Przeglądy

Na pragnienie klienta prowadzimy przeglądy instalacji fotowoltaicznych, zarówno tych które nie wykonaliśmy, jak i tych zrealizowanych przez inną firmę

Serwis

Posiadamy wykwalifikowanych fachowców, zajmujących się serwisem urządzeń zamontowanych przez naszą firmę oraz przez pozostałe firmy!

Doradzamy

Nasi ludzie słusznie doradzą Ci w sferze fotowoltaiki, pomp ciepła czy mat grzewczych. Posiadamy właściwe kompetencje i kwalifikację do tego, aby każda nasz realizacja cieszyła naszego usługobiorcy.

Pomoc w uzyskaniu dotacji.

Pomagamy w złożeniu wniosków o dofinansowanie z programu „Mój Prąd” czy „Czyste Powietrze” – Sprawdź zakładkę DOTACJĘ.

Finansowanie

W ramach współpracy pomagamy w uzyskaniu kredytu na zastosowanie odnawialnych źródeł energii w Twoim domu.

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła Rogowo.

Współcześnie fotowoltaika a także pompy ciepła to jeden z błyskawicznie rozwijających się sektorów w kraju. Widzimy coraz więcej paneli słonecznych na własnych domach, a panele fotowoltaiczne zostały, już na po wsze czasy w gospodarstwach rolniczych oraz budynkach zakładowych. Fotowoltaika to lokata w przyszłość. Wytwarzając osobisty prąd, oszczędzasz pieniądze na energii elektrycznej, też przyczyniasz się do ochrony naszej planety, wytwarzając w pełni eko energię.

Świat OZE to głównie kompetentny i nienaganny montaż naszych zestawów fotowoltaicznych i pomp ciepła.
Nasi specjaliści są wyśmienicie przeszkoleni, oraz dysponują wieloletnie doświadczenie w instalacjach. Nasze instalacje fotowoltaiczne realizujemy oraz montujemy je bezpiecznie dla Twojego domu i jego mieszkańców.