Fotowoltaika Rogoźno

Wypracujemy dla Ciebie osobisty plan instalacji fotowoltaicznej, która spełni Twoje zapotrzebowanie na prąd elektryczny. Zapewnimy także doradztwo i wsparcie w zakresie refinansowania. Ulokujemy instalację fotowoltaiczną prawidłowo oraz wygodnie, aby nie utrudniała w powszednim użytkowaniu.

Aktualnie fotowoltaika to jeden z błyskawicznie rozwijających się rynków w Polsce. Widzimy coraz więcej paneli słonecznych na własnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na dobre na gospodarstwach rolnych także budynkach firm. Fotowoltaika to lokata w kolejne lata. Produkując swój prąd, odkładasz pieniądze na energii elektrycznej, oraz przyczyniasz się do protekcji naszej planety, produkując w pełni ekologiczny prąd.

Inwestycja

Wiemy, że całkowita instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją, toteż nasze rozwiązania objęte są gwarancją. Serwisujemy również instalacje po etapie gwarancyjnym.

Przeglądy

Na pragnienie klienta wykonujemy przeglądy instalacji fotowoltaicznych, również tych które nie wykonaliśmy, jak i tych wykonanych przez inną firmę

Serwis

Posiadamy wykwalifikowanych zawodowców, zajmujących się serwisem urządzeń zamontowanych przez naszą firmę oraz przez pozostałe firmy!

Doradzamy

Nasi pracownicy trafnie doradzą Ci w dziedzinie fotowoltaiki, pomp ciepła czy mat grzewczych. Mamy odpowiednie kompetencje i kwalifikację do tego, aby każda nasz realizacja cieszyła naszego usługobiorcy.

Pomoc w uzyskaniu dotacji.

Odciążamy w złożeniu wniosków o dofinansowanie z programu „Mój Prąd” czy „Czyste Powietrze” – Sprawdź zakładkę DOTACJĘ.

Finansowanie

W ramach współpracy pomagamy w uzyskaniu kredytu na zastosowanie odnawialnych źródeł energii w Twoim domu.

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła Rogoźno.

Aktualnie fotowoltaika a także pompy ciepła to jeden z pospiesznie rozwijających się rynków w kraju. Widzimy jeszcze więcej paneli słonecznych na rodzinnych domach, a panele fotowoltaiczne zostały, już na po wsze czasy w gospodarstwach uprawnych też budynkach firm. Fotowoltaika to lokata w kolejne lata. Wytwarzając swój prąd, chronisz gotówkę na energii elektrycznej, oraz przyczyniasz się do protekcji naszej planety, produkując w pełni ekologiczne zasilanie.

Świat OZE to głównie specjalistyczny i nienaganny montaż naszych zestawów fotowoltaicznych i pomp ciepła.
Nasi pracownicy są doskonale przeszkoleni, oraz posiadają wieloletnie doświadczenie w montażu. Nasze instalacje fotowoltaiczne realizujemy oraz montujemy je bezpiecznie dla Twojego domu również domowników.