Fotowoltaika Stargard

Zrobimy dla Ciebie specjalny plan instalacji fotowoltaicznej, która spełni Twoje żądanie na prąd elektryczny. Zapewnimy także pośrednictwo i wsparcie w zakresie refinansowania. Zamontujemy instalację fotowoltaiczną fachowo oraz wygodnie, aby nie utrudniała w powszechnym użytkowaniu.

Współcześnie fotowoltaika to jeden z błyskawicznie rozwijających się rynków w Polsce. Widzimy jeszcze więcej paneli słonecznych na prywatnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na dobre na gospodarstwach wiejskich też budynkach służbowych. Fotowoltaika to lokata w kolejne lata. Wytwarzając swój prąd, odkładasz pieniądze na energii elektrycznej, także przyczyniasz się do ochrony naszej planety, produkując w pełni ekologiczny prąd.

Inwestycja

Wiemy, że pełna instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją, stąd nasze rozwiązania objęte są gwarancją. Serwisujemy także instalacje po okresie gwarancyjnym.

Przeglądy

Na pragnienie klienta prowadzimy przeglądy instalacji fotowoltaicznych, zarówno tych które nie wykonaliśmy, jak i tych utworzonych przez inną firmę

Serwis

Posiadamy wykwalifikowanych fachowców, zajmujących się serwisem urządzeń zamontowanych przez naszą firmę także przez drugie firmy!

Doradzamy

Nasi zatrudnieni odpowiednio doradzą Ci w branży fotowoltaiki, pomp ciepła czy mat grzewczych. Posiadamy właściwe kompetencje i znajomość do tego, aby każda nasz realizacja cieszyła naszego nabywcy.

Pomoc w uzyskaniu dotacji.

Odciążamy w złożeniu wniosków o dofinansowanie z programu „Mój Prąd” czy „Czyste Powietrze” – Sprawdź zakładkę DOTACJĘ.

Finansowanie

W ramach współpracy pomagamy w uzyskaniu kredytu na zastosowanie odnawialnych źródeł energii w Twoim domu.

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła Stargard.

Współcześnie fotowoltaika i pompy ciepła to jeden z błyskawicznie rozwijających się sektorów w Polsce. Widzimy jeszcze więcej paneli słonecznych na rodzinnych domach, a panele fotowoltaiczne zostały, już na po wsze czasy w gospodarstwach gospodarskich też budynkach służbowych. Fotowoltaika to inwestycja w kolejne lata. Produkując osobisty prąd, odkładasz gotówkę na prądzie, też przyczyniasz się do ochrony naszej ziemie, wytwarzając w pełni eko energię.

Świat OZE to przede wszystkim specjalistyczny i kapitalny montaż naszych zestawów fotowoltaicznych i pomp ciepła.
Nasi pracownicy są wyśmienicie przeszkoleni, oraz mają wieloletnie doświadczenie w instalacjach. Nasze instalacje fotowoltaiczne wykonujemy oraz montujemy je bezpiecznie dla Twojego domu także domowników.