Fotowoltaika Szubin

Wypracujemy dla Ciebie osobisty plan instalacji fotowoltaicznej, która zaspokoi Twoje żądanie na prąd elektryczny. Zagwarantujemy także pośrednictwo i wsparcie w zakresie finansowania. Umieścimy instalację fotowoltaiczną kompetentnie oraz wygodnie, aby nie przeszkadzała w codziennym korzystaniu.

Aktualnie fotowoltaika to jeden z najszybciej rozwijających się rynków w Polsce. Widzimy coraz więcej paneli słonecznych na własnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na dobre na gospodarstwach uprawnych również budynkach służbowych. Fotowoltaika to lokata w przyszłość. Wytwarzając swój prąd, oszczędzasz pieniądze na energii elektrycznej, oraz przyczyniasz się do protekcji naszej ziemie, wytwarzając w pełni ekologiczny prąd.

Inwestycja

Wiemy, że cała instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją, toteż nasze rozwiązania objęte są gwarancją. Serwisujemy również instalacje po czasie gwarancyjnym.

Przeglądy

Na życzenie klienta realizujemy przeglądy instalacji fotowoltaicznych, zarówno tych które nie wykonaliśmy, jak i tych dokonanych przez inną firmę

Serwis

Posiadamy wykwalifikowanych zawodowców, zajmujących się serwisem urządzeń zamontowanych przez naszą firmę także przez pozostałe firmy!

Doradzamy

Nasi zatrudnieni trafnie doradzą Ci w dziedzinie fotowoltaiki, pomp ciepła czy mat grzewczych. Mamy właściwe kompetencje i wiedzę do tego, aby każda nasz realizacja cieszyła naszego nabywcy.

Pomoc w uzyskaniu dotacji.

Pomagamy w złożeniu wniosków o dofinansowanie z programu „Mój Prąd” czy „Czyste Powietrze” – Sprawdź zakładkę DOTACJĘ.

Finansowanie

W ramach współpracy pomagamy w uzyskaniu kredytu na zastosowanie odnawialnych źródeł energii w Twoim domu.

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła Szubin.

Współcześnie fotowoltaika i pompy ciepła to jeden z pospiesznie rozrastajacych się sektorów w kraju. Widzimy coraz więcej paneli słonecznych na własnych domach, a panele fotowoltaiczne zostały, już na stałe w gospodarstwach uprawnych też budynkach zakładowych. Fotowoltaika to inwestycja w przyszłość. Wytwarzając swój prąd, odkładasz gotówkę na prądzie, też przyczyniasz się do ochrony naszej planety, produkując w pełni ekologiczny prąd.

Świat OZE to przede wszystkim profesjonalny i wybitny montaż naszych zestawów fotowoltaicznych i pomp ciepła.
Nasi specjaliści są wyśmienicie przeszkoleni, oraz przedstawiają wieloletnie doświadczenie w montażu. Nasze instalacje fotowoltaiczne wykonujemy oraz montujemy je bezpiecznie dla Twojego domu i jego mieszkańców.