Fotowoltaika Tuchola

Wypracujemy dla Ciebie specjalny projekt instalacji fotowoltaicznej, która zadowoli Twoje żądanie na prąd elektryczny. Potwierdzimy także pośrednictwo i wsparcie w zakresie refinansowania. Umieścimy instalację fotowoltaiczną fachowo oraz komfortowo, aby nie wadziła w codziennym użytkowaniu.

Aktualnie fotowoltaika to jeden z błyskawicznie rozwijających się sektorów w Polsce. Widzimy jeszcze więcej paneli słonecznych na rodzinnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na dobre na gospodarstwach wiejskich oraz budynkach firmowych. Fotowoltaika to lokata w kolejne lata. Produkując własny prąd, chronisz pieniądze na energii elektrycznej, oraz przyczyniasz się do protekcji naszej ziemie, wytwarzając w pełni ekologiczny prąd.

Inwestycja

Wiemy, że całkowita instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją, dlatego nasze rozwiązania objęte są gwarancją. Serwisujemy także instalacje po etapie gwarancyjnym.

Przeglądy

Na zalecenie klienta realizujemy przeglądy instalacji fotowoltaicznych, zarówno tych które nie wykonaliśmy, jak i tych stworzonych przez inną firmę

Serwis

Mamy wykwalifikowanych specjalistów, zajmujących się serwisem urządzeń zamontowanych przez naszą firmę oraz przez inne firmy!

Doradzamy

Nasi pracownicy stosownie doradzą Ci w sferze fotowoltaiki, pomp ciepła czy mat grzewczych. Posiadamy odpowiednie kompetencje i znajomość do tego, aby każda nasz realizacja satysfakcjonowała naszego usługobiorcy.

Pomoc w uzyskaniu dotacji.

Pomagamy w złożeniu wniosków o dofinansowanie z programu „Mój Prąd” czy „Czyste Powietrze” – Sprawdź zakładkę DOTACJĘ.

Finansowanie

W ramach współpracy pomagamy w uzyskaniu kredytu na zastosowanie odnawialnych źródeł energii w Twoim domu.

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła Tuchola.

Aktualnie fotowoltaika i pompy ciepła to jeden z błyskawicznie rozrastajacych się sektorów w Polsce. Widzimy jeszcze więcej paneli słonecznych na własnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na stałe w gospodarstwach rolniczych oraz budynkach firm. Fotowoltaika to lokata w przyszłość. Produkując swój prąd, oszczędzasz pieniądze na prądzie, oraz przyczyniasz się do ochrony naszej planety, wytwarzając w pełni eko energię.

Świat OZE to przede wszystkim profesjonalny i wybitny montaż naszych zestawów fotowoltaicznych i pomp ciepła.
Nasi specjaliści są perfekcyjnie przeszkoleni, oraz przedstawiają wieloletnie doświadczenie w montażu. Nasze instalacje fotowoltaiczne realizujemy oraz montujemy je bezpiecznie dla Twojego domu także jego mieszkańców.