Fotowoltaika Więcbork

Wypracujemy dla Ciebie osobisty projekt instalacji fotowoltaicznej, która zaspokoi Twoje żądanie na energię elektryczną. Potwierdzimy także pośrednictwo i wsparcie w zakresie refinansowania. Umieścimy instalację fotowoltaiczną fachowo oraz komfortowo, aby nie wadziła w powszednim użytkowaniu.

Aktualnie fotowoltaika to jeden z najszybciej rozwijających się sektorów w kraju. Widzimy jeszcze więcej paneli słonecznych na własnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na dobre na gospodarstwach rolnych też budynkach służbowych. Fotowoltaika to inwestycja w przyszłość. Wytwarzając osobisty prąd, oszczędzasz pieniądze na energii elektrycznej, także przyczyniasz się do ochrony naszej planety, produkując w pełni ekologiczny prąd.

Inwestycja

Wiemy, że kompletna instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją, stąd nasze rozwiązania objęte są gwarancją. Serwisujemy również instalacje po etapie gwarancyjnym.

Przeglądy

Na pragnienie klienta wykonujemy przeglądy instalacji fotowoltaicznych, również tych które nie wykonaliśmy, jak i tych zrealizowanych przez inną firmę

Serwis

Posiadamy wykwalifikowanych profesjonalistów, zajmujących się serwisem urządzeń zamontowanych przez naszą firmę także przez drugie firmy!

Doradzamy

Nasi pracownicy trafnie doradzą Ci w dziedzinie fotowoltaiki, pomp ciepła czy mat grzewczych. Posiadamy odpowiednie kompetencje i kwalifikację do tego, aby każda nasz realizacja cieszyła naszego nabywcę.

Pomoc w uzyskaniu dotacji.

Pomagamy w złożeniu wniosków o dofinansowanie z programu „Mój Prąd” czy „Czyste Powietrze” – Sprawdź zakładkę DOTACJĘ.

Finansowanie

W ramach współpracy pomagamy w uzyskaniu kredytu na zastosowanie odnawialnych źródeł energii w Twoim domu.

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła Więcbork.

Aktualnie fotowoltaika oraz pompy ciepła to jeden z pospiesznie rozrastajacych się sektorów w Polsce. Widzimy jeszcze więcej paneli słonecznych na prywatnych domach, a panele fotowoltaiczne zostały, już na stałe w gospodarstwach rolnych też budynkach firmowych. Fotowoltaika to lokata w przyszłość. Produkując osobisty prąd, chronisz pieniądze na prądzie, też przyczyniasz się do ochrony naszej planety, produkując w pełni ekologiczne zasilanie.

Świat OZE to głównie kompetentny i wybitny montaż naszych zestawów fotowoltaicznych i pomp ciepła.
Nasi pracownicy są znakomicie wyszkoleni, oraz mają wieloletnie doświadczenie w montażu. Nasze instalacje fotowoltaiczne wykonujemy oraz montujemy je bezpiecznie dla Twojego domu również jego mieszkańców.