Fotowoltaika Recz

Przygotujemy dla Ciebie specjalny plan instalacji fotowoltaicznej, która spełni Twoje żądanie na prąd elektryczny. Potwierdzimy także pośrednictwo i wsparcie w zakresie finansowania. Ulokujemy instalację fotowoltaiczną prawidłowo oraz wygodnie, aby nie utrudniała w powszechnym użytkowaniu.

Obecnie fotowoltaika to jeden z najszybciej rozwijających się rynków w kraju. Widzimy coraz więcej paneli słonecznych na rodzinnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na dobre na gospodarstwach rolniczych także budynkach zakładowych. Fotowoltaika to lokata w kolejne lata. Produkując swój prąd, chronisz pieniądze na energii elektrycznej, także przyczyniasz się do ochrony naszej planety, wytwarzając w pełni ekologiczny prąd.

Inwestycja

Wiemy, że kompletna instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją, dlatego nasze rozwiązania objęte są gwarancją. Serwisujemy również instalacje po czasie gwarancyjnym.

Przeglądy

Na pragnienie klienta realizujemy przeglądy instalacji fotowoltaicznych, zarówno tych które nie wykonaliśmy, jak i tych wykonanych przez inną firmę

Serwis

Posiadamy wykwalifikowanych profesjonalistów, zajmujących się serwisem urządzeń zamontowanych przez naszą firmę także przez drugie firmy!

Doradzamy

Nasi pracownicy stosownie doradzą Ci w sferze fotowoltaiki, pomp ciepła czy mat grzewczych. Mamy właściwe kompetencje i wiedzę do tego, aby każda nasz realizacja satysfakcjonowała naszego kontrahenta.

Pomoc w uzyskaniu dotacji.

Pomagamy w złożeniu wniosków o dofinansowanie z programu „Mój Prąd” czy „Czyste Powietrze” – Sprawdź zakładkę DOTACJĘ.

Finansowanie

W ramach współpracy pomagamy w uzyskaniu kredytu na zastosowanie odnawialnych źródeł energii w Twoim domu.

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła Recz.

Obecnie fotowoltaika i pompy ciepła to jeden z pospiesznie rozwijających się sektorów w Polsce. Widzimy coraz więcej paneli słonecznych na własnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na po wsze czasy w gospodarstwach wiejskich również budynkach służbowych. Fotowoltaika to lokata w przyszłość. Wytwarzając osobisty prąd, oszczędzasz gotówkę na prądzie, też przyczyniasz się do ochrony naszej planety, wytwarzając w pełni ekologiczne zasilanie.

Świat OZE to głównie umiejętny i wybitny montaż naszych zestawów fotowoltaicznych i pomp ciepła.
Nasi specjaliści są znakomicie wyszkoleni, oraz posiadają wieloletnie doświadczenie w montażu. Nasze instalacje fotowoltaiczne wykonujemy oraz montujemy je bezpiecznie dla Twojego domu oraz domowników.