Fotowoltaika Żnin

Zrobimy dla Ciebie indywidualny plan instalacji fotowoltaicznej, która spełni Twoje żądanie na energię elektryczną. Potwierdzimy także doradztwo i wsparcie w zakresie refinansowania. Umieścimy instalację fotowoltaiczną kompetentnie oraz komfortowo, aby nie utrudniała w codziennym użytkowaniu.

Współcześnie fotowoltaika to jeden z najszybciej rozwijających się sektorów w kraju. Widzimy coraz więcej paneli słonecznych na własnych domach, a panele fotowoltaiczne zagościły, już na dobre na gospodarstwach rolnych też budynkach zakładowych. Fotowoltaika to lokata w przyszłość. Produkując swój prąd, oszczędzasz pieniądze na energii elektrycznej, też przyczyniasz się do ochrony naszej planety, produkując w pełni ekologiczny prąd.

Inwestycja

Wiemy, że cała instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją, dlatego nasze rozwiązania objęte są gwarancją. Serwisujemy również instalacje po etapie gwarancyjnym.

Przeglądy

Na oczekiwanie klienta realizujemy przeglądy instalacji fotowoltaicznych, również tych które nie wykonaliśmy, jak i tych zrealizowanych przez inną firmę

Serwis

Mamy wykwalifikowanych profesjonalistów, zajmujących się serwisem urządzeń zamontowanych przez naszą firmę także przez pozostałe firmy!

Doradzamy

Nasi pracownicy stosownie doradzą Ci w sferze fotowoltaiki, pomp ciepła czy mat grzewczych. Mamy odpowiednie kompetencje i wiedzę do tego, aby każda nasz realizacja satysfakcjonowała naszego nabywcę.

Pomoc w uzyskaniu dotacji.

Pomagamy w złożeniu wniosków o dofinansowanie z programu „Mój Prąd” czy „Czyste Powietrze” – Sprawdź zakładkę DOTACJĘ.

Finansowanie

W ramach współpracy pomagamy w uzyskaniu kredytu na zastosowanie odnawialnych źródeł energii w Twoim domu.

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła Żnin.

Obecnie fotowoltaika oraz pompy ciepła to jeden z pospiesznie rozwijających się rynków w Polsce. Widzimy coraz więcej paneli słonecznych na prywatnych domach, a panele fotowoltaiczne zostały, już na stałe w gospodarstwach gospodarskich również budynkach firmowych. Fotowoltaika to inwestycja w przyszłość. Wytwarzając osobisty prąd, chronisz pieniądze na prądzie, oraz przyczyniasz się do protekcji naszej planety, wytwarzając w pełni ekologiczne zasilanie.

Świat OZE to głównie zawodowy i nienaganny montaż naszych zestawów fotowoltaicznych i pomp ciepła.
Nasi specjaliści są perfekcyjnie przeszkoleni, oraz przedstawiają wieloletnie doświadczenie w instalacjach. Nasze instalacje fotowoltaiczne wykonujemy oraz montujemy je bezpiecznie dla Twojego domu oraz jego mieszkańców.